10 лют

 УВАГА! З 16 по 17 травня 2015 року в Музеї під відкритим небом у містечку ВІЛЬНЕВ-Д’АСК, Франція, регіон Нор-Па-де-Кале (Департамент Нор, округ Ліль) відбудеться «СВЯТО КУВАННЯ - «Forge en Fête». Ця подія проходить один раз на два роки і залишається найбільш колоритним святом місцевості.

- темою цьогорічного ковальського фесту є «Світло і колір»
- захід співпадає із національним святом "Ніч музеїв", коли двері усіх музеїв безкоштовно відкриті для відвідувачів до піздньої ночі
- кування триватимуть до 23-00, що надасть можливість залучити велику кількість глядачів та насолодитися яскравими спалахами ковальських вогнищ
- протягом заходу триватиме експозиція ковальських виробів
- ковальський музей заохочує до створення нових сучасних робіт
- товариська вечірка в суботу стане чудовою нагодою для нових знайомств і обміну професійним досвідом
- наметове містечко або поселення в готелі залишається на Ваш вибір
- вже зараз із місцевістю можна ознайомитися на сайті
http://www.enlm.fr/home/musee-de-plein-air.html

Редакція журналу «Ковальська Майстерня» формує групу щодо участі у фестивалі. Прохання усім бажаючим звертатися за тел.: (044)537-33-39, (044)451-45-43, 098-500-33-77

mpa forgerons_mai2014

Детальніше...

06 лют

 

Дорогі люди! В Україні війна. Хто обороняє країну, хто волонтерить, допомагаючи тим, хто в окопах, лікує поранених чи допомагає сім’ям загиблих …. МИ РОБИМО, ЩО ВМІЄМО НАЙКРАЩЕ - діємо в майбутнє. Діємо, незалежно від того, де лінія фронту, важливо, щоб вона не була всередині нас - тобто в серці. Нам важко зосередитись в малюванні - але впевненій, що ми можемо напряму говорити з Богом. Особливо, коли нас з усіх боків обклала небезпека. Важкі жертви наших родичів - друзів-знайомих говорять нам, живим, про обов’язок молитви за них, а також допомоги одне одному. Але в жодному разі не відчуження і не розчарування.

Виставки «ДЛЯ БОГА Я СТВОРЮ НАЙКРАЩЕ» попередніх років дотепер подорожують помежи людей. Їхня географія - більш як 30-ть місць в Україні: це Харків і Кіровоград, Одеса і Дніпропетровськ, Тернопіль і Чернівці, Івано-Франківськ, Підпечери, Надвірна, Галич, Рожнятів, Коломия, Яремче, Єзупіль, Уніж; на різних майданчиках: міжнародних фестивалях, чиновницьких коридорах, школах, лікарнях, музеях чи торгових центрах. На цей час виставка 2013р. курсує між Краматорськом і Бердянськом (слідкуйте за сторінкою у фейсбуці «ДЛЯ БОГА Я СТВОРЮ НАЙКРАЩЕ»)
Усі ваші попередні роботи зворушували серця багатьох людей. Було видно, що ви це робили у співпраці з Богом.
Минулого року всі переживання і дії пішли в бік Майдану, далі - в бік війни. Ми тоді не оголосили конкурс, бо не мали як. Зараз теж нема як, але є деяка надія! Тому-газ! -Просимо у Бога сили робити нове!Сильне!Найкраще!!! Мусимо творити найкраще в світі- найкраще для Бога !!!
УВАГА запускаємо конкурс "ДЛЯ БОГА Я СТВОРЮ НАЙКРАЩЕ-2015"

Детальніше...

05 лют

 

20-23 квітня 2015 року в м. Кошице, Словаччина – найближчому до України великому місті ЄС, відбудеться міжнародний бізнес форум «SUBF 2015». Він є справжнім вікном виходу на зовнішні ринки — як ЄС, так і 3-х країн - для усіх без винятку виробників продукції та послуг в Україні. Вперше Україна представляє рідні експортні підприємства і можливості для інвесторів на власній площадці на теренах ЄС. Організатором заходу є ВК «Кратос» спільно із офіційними представниками словацької сторони. Форум має офіційну підтримку на найвищому рівні в Словакії та в Україні. Подібний захід передбачає розвиток ринку за кордон, і здатний надати вагому допомогу Україні. Мова вже зараз йде про десятки іноземних замовників й абсолютно конкретні угоди, в тому числі, в несподіваних, з точки зору консервативно міркуючих "експертів", сферах.

З детальною інформацією щодо участі у форумі Ви можете ознайомитися

http://www.kratos.net.ua/exhib/15/doc/invitation_and_participation_conditions_SUBF_2015.pdf

Всі зацікавлені компанії можуть також взяти участь у форумі в рамках партнерства http://www.kratos.net.ua/exhib/15/doc/Partnership_Agreement_with_SUBF.pdf
Організатори: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , http://www.kratos.net.ua/exhebition.htm, тел. +38 (044) 2090711, +38 (067) 5539901.