12 тра

 

DSC 8325

За Божим промислом, "Свято ковалів-2015" в Івано-Франківську збіглося з Днем Пам'яті, коли ми своїми вчинками вшановуємо тих, хто з гідністю завершив свій земний шлях. Цей рік став першою сходинкою встановлення авторських скульптур "Позитиву" на реконструйованій вулиці Шевченка. Над творами "Позитиву" 2013-2014 років працювали міжнародні команди справжніх професіоналів з художнього металу: Іван Фельдман (Естонія), Роман Кость (Україна), Фред Кріст (США), Петро Федоряко (Україна), Ярослав Форнал, Масіеж Красускі та Томас Блотніцкі (Польща), Єгор Бавикін (Росія). На "Святі ковалів" цього року робота над серією була продовжена - усього на вул.Шевченка планується встановити до десяти робіт. Так, вперше участь у "Позитиві" взяли майстри полтавського регіону - Максим Солодков, Влад Вишневецький, яким допомагала родина Вольських - Артем та Марина. Цікаве поєднання плетеного металу із камінням запропонувала турецька команда. Майстри з Петербургу вкотре порадували відмінним володінням ковальськими техніками у поєднанні із мистецьким задумом.

Детальніше...

24 лют

Фестиваль  «СВЯТО КОВАЛІВ-2015» з ковальського мистецтва в Україні знову збирає митців і усіх небайдужих до світу ремесел.

На Вас чекають 8-10 травня в гостинному Івано-Франківську.
В програмі фестивалю: демонстрація майстерності від ковалів України та закордонних учасників, майстер-класи ведучих фахівців ковальської справи, ярмарок кованих речей, виставка «Орнаментальне ковальство-2015», пленер «Позитив».

8 травня 2015р. (п’ятниця) 
9.00 - 18.00 – площа Бастіон.
● Реєстрація гостей та учасників.
● Демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей, виготовлення ковалями України та іноземними гостями елементів для спільної композиції.
● пленер «Позитив». Приймаються на розгляд ескізи для створення композицій на тему «Позитив»: удача, успіх, радість, добро, натхнення, добробут, достаток, гаразди, стабільність, щастя, любов, благополуччя, гармонія, сила, розвиток, розум, мудрість, тощо… розміром орієнтовно 600х600х800мм. Майстрам, ескізи яких буде обрано для виконання, надаються матеріали та обладнання, команда помічників, інструменти, безкоштовне проживання та харчування протягом фестивалю.
● Майстер-класи. Бажаючі показати свою майстерність просимо зголоситися, вам буде надано безкоштовне житло та харчування.
18.00 – Конференції-презентації ковалів (готель «Надія»). Приймаються заявки на виступ (до 10 хвилин).

9 травня 2014р. (субота)
9.00 – 17.00 – площа Бастіон.
● Реєстрація гостей та учасників.
● Демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей, виготовлення ковалями України та іноземними гостями елементів для спільної композиції.
● площа Бастіон - пленер «Позитив» 
● Майстер-класи

10 травня 2014р. (неділя) 
10.00 – Відкриття 13 міжнародної виставки «Орнаментальне ковальство» (галерея «Бастіон»).
Нагородження номінантів виставки та відзнака кращих робіт фестивалю. Завершення фестивалю.
● Виїзд на екскурсії.

11 лют

З 16 по 18 жовтня 2015 року французьке містечко Е, що в Нормандії, знову зустрічатиме Європейський Салон художників з металу, цього разу - сьомий поспіль. Організатором подібного дійства є Дослідний Інститут з ремесел обробки металу (IFRAM), адміністрація міста, а  також професійні організації Франції, які спеціалізуються в галузі металообробки. Кожний професіонал може скористуватися чудовою нагодою заявити про себе, розкрити власні якості та вміння, представити у Салоні свої роботи. Вже котрий рік поспіль фестиваль демонструє таланти ремісників з обробки металу з усього світу. Палац-музей представляє собою унікальну архітектурну споруду, яку варто відвідати поціновувачам металу в архітектурі, а численні діючі інсталяції у вигляді кількох десятків майстерень дозволять усебічно розкрити світ художнього металу допитливим відвідувачам. Додайте до цього ще можливість спільної творчої роботи у надрах професійної ковальської спільноти - і незабутні враження від участі у цьому справжньому "мистецькому вулику" Вам гарантовані!

Минулого року в заході взяли участь професійні ковалі з дев'яти країн світу: Велика Британія, Бельгія, Іспанія, США, Люксембург, Нідерланди, Росія, Швеція та Швейцарія.
З інформацією, як відбувався Салон “Les Fevres” минулого року Ви маєте нагоду ознайомитися в журналі «Ковальська Майстерня» за 2014 рік №35. Редакція формує групу професійних українських майстрів щодо участі в Салоні-2015. Запрошуємо ковалів з художнього металу до співпраці – тел. +38 (044)537-33-39, +38(044)451-45-43 або пишить нам, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 Lutrins 3

Детальніше...