Рукотворний Світ-1

Друк
PDF

-1

Головна подія у житті часопису "Ковальська майстерня" і усіх майстрів прикладного мистецтва відбулася! 8.09.2009 вийшов друком каталог майстрів ковальства, зброярства, ювелірного мистецтва, скульптури та вітражів "Рукотворний світ"!

Ми зробили це, за що всім учасникам каталогу - вітання та низький уклін за розуміння та підтримку! Якщо є бажання придбати кілька примірників - звертайтеся до редакції, висилаємо поштою, "автолюксом", поїздом, їдемо самі :)

Особистість сьогодні вимагає все більш уважного ставлення до свого вибору та втаємничених мрій. Уніфіковане виробництво не може втамувати жаги самореалізації у важливих дрібницях щоденного життя. Тому зростає інтерес до авторського вжиткового мистецтва.

Видавництво «Ковальська Майстерня» презентує альманах «Рукотворний світ» - перше зібрання представників українського ексклюзиву. Кращі майстри ковальства, ювелірної та зброярської справи, скульптури, кераміки, художнього текстилю та флористики на сторінках видання презентують власні колекції декоративно-вжиткового мистецтва.

Корифеї українського мистецтва, – імена знані на теренах України й за її межами, - в одному каталогу!

Людина, яка розмірковує над оздобленням маєтку, родзинкою оселі чи ексклюзивним подарунком, обов’язково знайде у виданні ідею або втілення свого задуму. Запрошуємо Вас до подорожі в аристократичний світ вишуканих маєтків, стильних інтер’єрів та затишних парків з мережаними альтанками. Колекції ексклюзивних коштовностей, вітражне скло, бронзова та дерев’яна скульптура, авторська кераміка – лише мала частка тих зустрічей, що чекають на Вас на сторінках альманаху. Сподіваємось, що за допомогою досвідчених Майстрів втілення Ваших найсміливіших мрій стане можливим.