Журналы за 2013 год

09 жов

km 33 cover rus 180Журнал «КМ» ділиться із своїми читачами найцікавішими новинами у галузі художньої обробки металу, зброярства, ковальського та ювелірного мистецтв. Для Вас 33-34 представляє: «Місто янголів» у Рівно, подорож у світ інструментів в Житомирі, майстер-клас кування клинка меча «Епохи вікінгів», особливості першого фестивалю ножових майстрів в Миргороді...

 

Детальніше...

32 ukr_sЦей випуск є незвичним навіть для редакції. Якось склалося, що більшість матеріалів організувалося навколо тематики сакрального металу, від проведених реставраційних робіт до сучасного оформлення фасадів та інтер’єрів храмів і церков. Більш того, актуальність цієї теми ярко втілилася в творчості ковалів-художників сьогодення, бо вона спостерігалась в експозиціях і виставках ведучих фестивалів. 

Детальніше...

31 ukr_sЗ початком весни, а відтак – відкриттям будівельного сезону, ковальська спільнота знову активізується. А це означає, що на читачів та глядачів чекатимуть нові художні твори, цікаві зустрічі з творчими особистостями та численні подорожі.

Детальніше...