Журнали за 2012 рік

KM 30_cover_RUS_littleНа порозі стоїть вже новий 2013 рік. Як завжди, з початком року пов’язані численні надії та сподівання. Звісно, ця подія – непоганий привід «скинути стару шкіру», тим більш, що наступний рік проходить під заступництвом Чорної Водяної Змії. Істота, як помічено, мудра, неспішна та розсудлива. Але природою доведено, що все нове – це забуте старе...

 

 

Детальніше...

KM 29_cover_UKR_preview_litle«Ковальська Майстерня» – журнал хоч і молодий, але вже досить відомий, він знаходиться в стадії постійного творчого зростання, і наш обов’язок і відповідальність допомогти йому в цьому.


Олег Боньковський,
доцент кафедри художнього металу ЛНАМ

 

 

Детальніше...

Kovalska Maysternya_287

Не є таємницею, що подорожі в інші країни та спілкування з різними людьми розширюють світобачення, сприяючи більш реалістичному оцінюванню власних можливостей та творчості. Тим гостріше розмірковуєш над особливостями «української ментальності», оскільки праця «Ковальської майстерні» сьомий рік поспіль вже дала свої результати.

 

Детальніше...

KM 27_-1

Відкривайте для себе шедеври ювелірного мистецтва, вивчайте технологічні рішення ковальських творів Естонії, Італії, Норвегії, Росії, розмірковуйте над філософією «незрівнянності», опановуйте нові можливості, не забуваючи про спадщину старих майстрів. Нехай лише «зіркова хвороба» не торкається вашого серця у ставленні до новачків ремесла. Господь все одно зробить краще за вас. В цьому світі різний метал має право на існування, а на кожний товар є свій покупець.

Детальніше...