Журнали за 2009 рік

18 ukr_previewНоворічний час – чудовий за своєю природою, бо в глибині душі кожної людини з дитинства живе відчуття чарівної казки і  бажання змін на краще, які неодмінно стануться в новому році. І ніяка суєта життя не здатна ці почуття зруйнувати. Тому що  завжди з Різдвом і Новим Роком у світ – у природу і в людство – приходить нова енергія та нові сили. У новорічний час якось  простіше виходить подивитися в черговий раз на своє життя, оцінити якість справ, побудувати плани на наступний рік, на майбутнє.

Детальніше...

project 000156Мій знайомий і один з персонажів 17-го числа «КМ» колись цікаво висловився про пори року: «Я не люблю весну — навколо все зеленіє й квітне, а їсти нема чого. Зате осінь — найкращий час збирати врожай». Ми з Вами усі збиратимемо врожай цієї осені. Наші мрії і сподівання вже «дозріли» і самі просяться до рук. Ваш бізнес приніс очікуваний прибуток? А може, Ви нарешті почали займатися улюбленою справою? Або Ви повернулися з давно омріяної подорожі, переповнені враженнями?

Детальніше...

 _16_litleЛітній схід сонця - чи не найкращий час для мрій та рефлексій. За філіжанкою зеленого чаю о п'ятій-шостій ранку плани на майбутнє окреслюются чіткіше, бажання й наміри набирають конструктивності, усе таємне стає зрозумілим і звичним. У чому секрет успіху? Першими народжуются чи стають? Ми поставили ці питання керівникам компаній-лідерів. Твори, народжені в стінах цих компаній, зачаровують досконалими лініями, а знання і досвід колективу не один рік впевнено торують шлях per aspera ad astra. Крізь терни до зірок.

Детальніше...

 _15-litleУ кожного Цезаря — свій Рубікон. Зміни на краще і відкриття нових можливостей найчастіше відбуваються не "завдяки", а "всупереч". Найважливіші кроки на життєвому шляху ми робимо самостійно, дослухаючись до власного серця. А коли доленосне перехреся залишається позаду, ми в черговий раз усвідомлюємо: тільки власне рішення є правильним, а усі негаразди і вагання - річ минуща та тимчасова...

Детальніше...