Журнали за 2008 рік

KM14ukr litleЄ в зимових днів і вечорів дивний, таємничий момент, — коли завмирає гамірна, метушлива буденність, застигають невимовлені слова і світ опановує тиша. Люди мудрі та розважливі кажуть: янгол пролетів. А люди творчі та натхненні додають — зірка народилася. Року, що минає, колектив КМ відчув і турботу незримого янгола-охоронця, і став свідком Дива Народження. Хочеться вірити, що 2008-й був багатим на світлі хвилини і для Вас, шановні читачі.

Детальніше...

KM 13_ukr_litleУ цьому числі КМ шановний читач знайде чимало статей, присвячених тим, кому до снаги зберігати речі у вирі вікових подій і давати змогу доторкнутися до вічності, яка не змінюється ніколи. Мова йде про художників-реставраторів, хірургів, які дарують нове життя прекрасному. А ще на вас знов чекатиме багатогранна фантазія коваля — добірка грайливих перил та сходів, що стануть окрасою будь-якої вишуканої оселі, зброярські таємниці та шедеври, каліфорнійські пальми та ангели, споріднені з ковадлами, і… врешті-решт трішечки іронії та самокритики, адже немає в цьому світі нічого постійнішого, ніж змінне.

Детальніше...

12 ukr_litleЦей номер присвячуєтся пам'яті Альфреда Габермана.

 

Детальніше...

11 ukr_litleНарешті вітаємо вас, панове з весною! А весна, звісно, різнопланова та різнобарвна. От і перший номер в цьому році напрочуд різноманітний, бо представлені матеріали стосуются різних напрямків та уподобань: художній метал в архітектурі, розкриття таємниць давніх ковалів, устаткування й обладнання, майстри зброярської справи, навчання ковальській справі, проекти...

Детальніше...