Журнали за 2007 рік

oblozka 10_ukr_litleНаші вітання усім, шановна громадо! Мабуть, для кожного з Вас цей рік був насичений різними подіями. Але час має найціннішу властивість - відокремити те, що було насправді вагомим та  значущим, і забути те дрібне й пусте, що плуталося під ногами. Нехай у Новому, 2008 році, Господь освітлює Вам шлях, допомагаючи рухатися впевнено, бачити далеко, відчуваючи серцем добро та любов, а вухами - переспіви різдвяних ангелів і колядників! Щастя Вам і Вашим родинам, здоров'я, мудрості, кохання та єдності!

Детальніше...

9 ukr_litleСьогодні вранці, дивлячись на дітлахів, які веселою зграйкою бігли до школи, пригадала розмову з викладачем кафедри художнього металу. Брак матеріальної бази й належних побутових умов для праці, мізерна зарплатня, відсутність мотивації в навчанні студентів і відповідне ставлення їх до освіти... Знайомий для багатьох перелік болісних питань, чи не так?

Детальніше...

8 ukr_litleРедакція КМ присвячує це число журналу Віктору Шоломію. На світлу і добру пам'ять!

 

Детальніше...

7 ukr_litleВ моді – весняні кольори, несподіванки та сюрпризи. Головне – природність та щирість. А що може бути природніше за метал, зроблений з душею, коли він стає центральною деталлю інтер’єру. Гостинно запрошуємо вас до осель Дніпропетровська – напевно вони надихнуть вас на великі звершення, наприклад, зробити ремонт у власній домівці.

Детальніше...