Журнали за 2006 рік

6 ukr_litleКовалі - люди творчі, і вони не обмежують простір свого творення. Кують не тільки із заліза, а й зі слова. Саме тому ми з Вами маємо змогу ознайомитися з поезією коваля Станіслава Кушніра. Вона була надіслана sms-кою на телефон КМ.
Дякуємо за довіру! Дякуємо за те, що Ви пишете нам не тільки про свої звершення й досягнення в кузні, а й у літературі.
З глибокою пошаною колектив КМ вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам блакиті неба, золота сонця і Божого благословення! 

Детальніше...

5 ukr_litleКаталог «Ковальська Майстерня. Художня обробка металу в навчальних закладах України» знайомить з різними школами декоративно-прикладного мистецтва в галузі художнього металу, пропонує добірку фахових лекцій, а також представляє високохудожні роботи студентів й викладачів навчальних закладів України. Видання знайомить вітчизняну та закордонну спільноту з творчим потенціалом України...

Детальніше...

KM 4_uni_litleОсь нарешті маємо тепло. А коваль і влітку без горна не залишаєтся - навпаки - робота аж кипить. Тільки хвилини рахуй, часу вже обмаль: і новий замовник роботу несе "ще на вчора", і старому постійному не відмовиш, і для душі щось зробити хочется, а тут ще й подій ціла череда - ну як із друзями не поспілкуватися, під "польку молотків" байками не побавитися, власну вправність не додати...

Детальніше...

3 ukr_sСьогодні - про спілкування. А до чого тут ковальство, скажете? В тому й річ, що спілкування буває різним - від мовчазної гармонії душі із оточуючим світом до гомінливого зібрання друзів "під шашличок". Отака собі "арт-дифузія", поєднана з дитячою наївністю, життєвими університетами, власним досвідом, щедро приправлена талантом від самого Бога. А скільки талантів ви маєте наприкінці життя - це вже ваша справа.

 

Детальніше...