Архів

29 сер

Lutsk01

Вогняна доріжка смолоскипів вздовж кованої решітки «Корона Вітовта» в замку Любарта, знову запалала вогнем, «оголосивши» таким чином про початок п’ятого Всеукраїнського фестивалю ковальства та флористики «Солом’яна Птаха» у День міста Луцька, 25 серпня. Почесне право запалити ювілейний вогонь отримали гість з Голландії коваль-викладач Хууб Сенсен та Ігор Палиця, добре знаний серед мешканців Луцька як меценат творчих і мистецьких заходів.

Завдяки старанням Управління культури Луцької міської ради, ВОГО Асоціації «Оберіг Мистецтва» та мистецькій студії «Оле-арт» (ініціатори заходу Ольга та Олег Грицюки) в рамках заходу постійно відбуваються численні майстер-класи, виставки, які гармонійно поєднують метал, сіно і флористику, привертаючи до творчості цілі родини.

Детальніше...

20 сер

Журналісти "КМ" відвідали ковальський фестиваль в Kolbermoor (Німеччина).

Kolbemoor06

Детальніше...

31 лип

Dekor08

«КОВАЛЬСЬКА МАЙСТЕРНЯ» 

Запрошує усіх майстрів художнього металу, аматорів і шанувальників цього мистецтва відвідати виставку IX Міжнародну виставку декору та предметів інтер'єру DEKOR Trade Showяка відбудеться з 12 вересня по 15 вересня 2012 року в Міжнародному Виставковому Центрі, що на Броварському проспекті, 12, у м. Києві. 

Детальніше...

24 лип

Шановна Ковальська Спільнота! 24-26 серпня 2012 р. вас усіх на I Всеукраїнський фестиваль ковалів гостинно запрошує місто Рівно! Підтримайте організаторів - вони прагнуть зробити для вас справжнє свято у столиці бурштину. У програмі - виставка-продаж ковальських виробів, спільне створення скульптури "Металеве Серце", металево-шаховий турнір, ковальська школа для дітлахів, бурштинова екскурсія та ковальська кухня...

zaproshennya 2

ZalizneSerce0002 2

24 лип

Opishne15II Національний ковальський фестиваль «ВакулаФест-XXI» зібрав цього року понад десятка майстрів з художнього кування. В їх роботах віддзеркалилися різні куточки нашої мальовничої України, відданість ремеслу та пошана до ковальських традицій. Але програма IV тижня Національного гончарського здвиження в Опішному «Здвиг-2012» була достатньо насиченою. Отак, дивіться самі!

Детальніше...