DSC 5672

 

Мерія Бад Халу активно залучає іноземних скульпторів та митців до участі у подібних проектах, адже саме місто входить до спільноти "Кільце європейських ковальських міст". У проекті цього року взяли участь художники з Німеччини, Чехії, Швейцарії та, звісно, Австрії. Подібна виставка є гарною можливістю для майстрів не лише заявити про свої роботи, але надихнутися атмосферою співпраці із іншими митцями, поєднати власні твори із оточуючим альпійським ландшафтом, і, врешті - запропонувати їх покупцеві.
Для усього світу назва Бад Халь асоціюється із найвідомішим курортом. Вперше чудодіюча сила його джерел (сьогодні їх налічується одинадцять) була відкрита ще у 777 році герцогом Тасіло. Таємниця цих вод полягає в надзвичайно великій концентрації йоду - 50 мг. на один літр. Окрім того, у місті немає промислових підприємств, тому назва курорт-SPA в цьому випадку повністю відповідає дійсності.
Редакції журналу "КМ" вдалося організовати зустріч із мерією міста, насолодитися прогулянкою та оглядинами творчих робіт із художнього металу різних авторів. Запрошуємо вас долучитися до нашої екскурсії сторінками журналу.

DSC 5737

DSC 5678

DSC 5689

DSC 5719

DSC 5764

DSC 5786

DSC 5791

DSC 5855

DSC 5884