10 Май

 

XIV Міжнародний фестиваль «Свято ковалів», що проходив з 6 по 9 травня 2016р. в Івано-Франківську знову демонстрував різноплановість заходів. Цього року ковалі взяли участь у створенні металевих цеглин до «Брами ковальських міст», в асоціацію яких Івано-Франківськ увійшов у 2011 році. Автором дизайну орнаментальної брами виступив фотохудожник Юрій Бакай, а ініціатива проекту належить Кільцю європейських ковальських міст.

DSC 4396

 

Подробнее...

08 Фев

Експо-центр «Метеор», що у Дніпропетровську, з 07 по 09 квітня 2016 року гостинно відкриває двері Національної виставки енергоефективного будівництва і ландшафтного дизайну «Фасад». 

На тлі постійно зростаючих цін на енергоресурси, питання впровадження в Україні технологій будівництва, що дозволяють розумно використовувати енергію, економлячи до 70% коштів, стає все більш важливими. Для ряду європейських країн енергозберігаючі технології вже давно стали стилем життя, хоча в Україні, незважаючи на існуючий досвід, вони не особливо активно використовуються. Основним фактором подібного гальмування фахівці вважають відсутність якісного інформування з боку власників житла, а також державного стимулювання енергоефективних технологій в будівництві.
Головною метою виставки «Фасад-2016» є продемонструвати як ефективно впровадити в життя новітні технології енергозбереження.
Виставка працюватиме за наступними напрямками:
Будівництво (Віконні технології. Двері. Фасад. Дах. Будівельні матеріали та обладнання. Оздоблювальні матеріали. Електрика й автоматизація будівель. Архітектурне і декоративне освітлення. Домобудівництво. Опалювання, вентиляція, водопостачання, кондиціонування. Енергозберігаючі технології. Металопрокат та конструкції швидко монтажу). Окрім будівельної галузі, виставка «Фасад-2016» представлятиме напрямки ландшафтного оздоблення та проектування (Системи садово-паркового освітлення та поливу. Благоустрій присадибної ділянки. Аквадизайн. Ландшафтний дизайн й архітектура. Техніка для саду та городу, інструмент. Експозиція посадкових матеріалів, квітів та декору).
Для отримання додаткової інформації звертайтесь за тел.:
(056) 373-93-72, (067) 639-86-79
Е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , керівник проекту Патинка Тетяна

02 Фев

Зранку 30 cічня 2016 року за ініціативою ковалів міста Кременчук, керівників громадських ветеранських громадських організацій, учасників бойових дій, Управління праці та соціального захисту населення, який також опікується учасниками АТО, відбувся Перший ковальський фестиваль «Кремінь-2016» - «Ми пам’ятаємо…».

Подробнее...