08 Окт

KM 29_cover_UKR_4

За тиждень – вихід осіннього номеру журналу "КМ". Рівненський фестиваль "Коване серце України", конференція "Кільця європейських міст-ковалів" у Донецьку, події з Гельфштина (Чехія), Колбемору (Німеччина), Клайпеди (Литва), Легніци (Польща) – весь світ металу в одному виданні. Читайте про професійну реставрацію у Львові, вивчайте історію клепки, насолоджуйтесь дизайном інтер’єрів Кам’янця та завітайте до гостинного Опішнянського Вакули. Календар усіх архітектурно-будівельних подій України до кінця року чекатиме на активних відвідувачів виставкових центрів. Гарна новина – тепер ви маєте змогу читати улюбленний журнал ще й в електронній версії

24 Сен

Park Kovanych_Figur152012 год для донетчан оказался чрезвычайно насыщенным - только отчитались с проведением чемпионата Европы по футболу, как уже 19 сентября пришлось снова встречать иностранную делегацию. На этот раз в город на конференцию «Кольцо европейских городов-кузнецов» (21-22 сентября) в рамках XIV Международного фестиваля кузнечного мастерства «Парк кованых фигур» (22-23 сентября) прибыли ее делегаты - более 50 человек, во главе с президентом «Кольца» господином Хансом Альберзе (Hans Alberse).

Подробнее...

22 Сен

KMKY1207

Осіння спеціалізована виставка “Comfort House”, що проходила з 18 по 21 вересня 2012 р. в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», цього року зазнала значного скорочення площі у порівнянні із весняною. Вочевидь, наближення виборів та деяке згортання інтересу потенційних покупців з наближенням зимового сезону не могла не позначитися на кількості відвідувачів. Але, ковальська спільнота не в останню чергу розглядає такі заходи як можливість спілкування та обміну досвідом, тож на ковальському майданчику і учасників і покупців не бракувало. Традиційно видавництво «Ковальська Майстерня» представило на виставці літературу з художнього металу та подарункові витвори. Серед новинок цього року стала книга В.Могилевського «Художній метал Києва», яка викликала неабияку зацікавленість серед відвідувачів ковальського містечка.

Подробнее...