11 Май

Lviv01

Вже 8 травня львів'яне та та гості міста мали можливість долучитися до «Великоднього ярмарку» та випробувати власні сили у численних ремеслах – гончарстві, ковальстві, плетінні з соломки, писанкарстві та роботі зі склом тощо. Біля Оперного театру розгорнулася скатертина дерев'яних будиночків для охочих поласувати медком, грибним козацьким кулішем, скуштувати шашлик, розшукати подарунок для рідних серед розмаїття рукотворів.

Подробнее...

24 Апр

23-25 серпня 2013 року у м. Рівне відбудеться міжнародний фестиваль «Металеве серце України – 2013». Св'ято буде відбуватися у Парку ім. Т. Г. Шевченка.

1365174565 dar_2

Подробнее...

13 Апр

Vinnitsa07

З 10 по 12 квітня в Експоцентрі Вінницької ТПП проходила XIV Міжрегіональна спеціалізована виставка «Будмаркет-2013». Організатором її виступила Торгово-промислова палата.  Численні експонати демонстрували різноманітну тематику з проектування, будівництва та ландшафтного дизайну. З новинок було представлено сучасне обладнання з енергозбереження. Редакція журналу «Ковальська Майстерня» на шпальтах видання представляла відвідувачам різноманітні можливості з оформлення інтер’єрів та оздоблення художнім металом.

Подробнее...