30 Июн

 

1 ._.___._

Матеріал, що ви зараз читаєте, побачив світ тому, що одна людина, незважаючи на солідні знання і звання, на брак часу і купу решти питань, що не оминають кожного, продовжує ділитися тим, що знає із усією спільнотою. Мова йде про пана Олега Боньковського. Від усієї редакції дуже вам дякуємо, пане Олеже! А зараз у вас є нагода подивитися світлини захисту дипломних робіт кафедри художнього металу ЛНАМ на здобуття ОКР "Бакалавр" і прочитати їх аналіз на сторінках видання.
Ну а тих, кому теж є що сказати, ми чекаємо за мейлом: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Подробнее...

15 Июн

Усі цікаві події народжуються завдяки ентузіастам свого діла. Не винятком став і фестиваль «Сталева хвиля», що 10-12 червня прокотилася Бердянськом. І хоча головними діючими особами цього заходу були ковалі, подібно як потужна хвиля народжує безліч інших, дводенний фестиваль дивував розмаїттям дійств як дорослих, так і дітей. Вважайте самі – старовинні розваги, чоловічі забави та гостинне частування кулішом від єдиного в Україні кінного театру «Запорізькі козаки, армреслінг, ярмарок ковальських творів, алея майстрів рукотворів, дійство заковування молодят, численні конкурси для дітлахів...

DSC 9133

Подробнее...

31 Май

 

Знайомство із організаторами міжнародного фестивалю в Альпенс розпочалося ще у 2014 році серією публікацій редакції "Ковальська Майстерня" з творчості Енріке Пла та участі каталонських майстрів у реставрації Храму Саграда Фамілія у Барселоні. Таким чином, з'явилася нагода з 20 по 22 травня взяти участь у XIII-му міжнародному фестивалі-бієнале у місті Альпенс.

DSC 7418

Подробнее...