Експо-центр «Метеор», що у Дніпропетровську, з 07 по 09 квітня 2016 року гостинно відкриває двері Національної виставки енергоефективного будівництва і ландшафтного дизайну «Фасад». 

На тлі постійно зростаючих цін на енергоресурси, питання впровадження в Україні технологій будівництва, що дозволяють розумно використовувати енергію, економлячи до 70% коштів, стає все більш важливими. Для ряду європейських країн енергозберігаючі технології вже давно стали стилем життя, хоча в Україні, незважаючи на існуючий досвід, вони не особливо активно використовуються. Основним фактором подібного гальмування фахівці вважають відсутність якісного інформування з боку власників житла, а також державного стимулювання енергоефективних технологій в будівництві.
Головною метою виставки «Фасад-2016» є продемонструвати як ефективно впровадити в життя новітні технології енергозбереження.
Виставка працюватиме за наступними напрямками:
Будівництво (Віконні технології. Двері. Фасад. Дах. Будівельні матеріали та обладнання. Оздоблювальні матеріали. Електрика й автоматизація будівель. Архітектурне і декоративне освітлення. Домобудівництво. Опалювання, вентиляція, водопостачання, кондиціонування. Енергозберігаючі технології. Металопрокат та конструкції швидко монтажу). Окрім будівельної галузі, виставка «Фасад-2016» представлятиме напрямки ландшафтного оздоблення та проектування (Системи садово-паркового освітлення та поливу. Благоустрій присадибної ділянки. Аквадизайн. Ландшафтний дизайн й архітектура. Техніка для саду та городу, інструмент. Експозиція посадкових матеріалів, квітів та декору).
Для отримання додаткової інформації звертайтесь за тел.:
(056) 373-93-72, (067) 639-86-79
Е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , керівник проекту Патинка Тетяна