З 3 по 6 грудня у виставковому комплексі Одеського Морвокзалу (Приморська,6) відкриє свої двері міжнародна, справді коштовна виставка «ЮВЕЛІРНИЙ САЛОН».

Генеральний партнер – Вінницький завод «Кристал»
Бриліантовий партнер – Ювелірний Дім «Kimberli»
Срібний партнер – бренд «Стерлинг9»
Алмазний партнер – Almaz Dimoand U
Будуть представлені нові яскраві компанії, нестандартні колекції, фабрики-виробники, які вже встигли уподобати одесити, закордонні бренди та українські ювелірні дома, молоді дизайнери і шановані майстри-ювеліри.
Величезний асортимент вразить серця найвибагливіших поціновувачів прекрасного.
Жоден не зможе піти з виставки без довгоочікуваної покупки, адже спеціально до свят не лише ціни, а й новорічні знижки - безпосередньо від виробників! 
Намагаючись знайти індивідуальний підхід до кожного відвідувача, ювелірні компанії постійно шукають оригінальні рішення та ідеї.
Лише на виставці на вас чекають презентації фантазійних колекцій, створених спеціально для зимової експозиції і новинки сезону«2015/2016», безліч приємних бонусів і навіть ювелірний розпродаж.
Окрім того - незмінні акції, елегантна біжутерія, вироби «Hand-made», наявність обміну, консультації і поради кращих ювелірів і гемологів, безкоштовний ремонт і чистка прикрас. Двері виставки будуть відкриті до 18-30. 

Ця надзвичайно популярна і вагома подія не лише в світському, але і в діловому колі України. Сьогодні, як ніколи, важливо підтримати українські заводи-виробники, дізнатися про актуальні «золоті інвестиції», оцінити весь спектр послуг, познайомитися з новими компаніями, знайти вигідні партнерські пропозиції і, просто підняти собі й близьким настрій покупкою нових, яскравих прикрас , які обіцяють стати досить вигідними вкладеннями.

«Ювелірний Салон» - виставка, яка доведе, що в Одесі, таки вміють цінувати прекрасне.
З четверга (3 грудня) по неділю (6 грудня) в другому павільйоні буде працювати приголомшлива експозиція «Острів Скарбів». Для справжніх поціновувачів - дорогоцінні й напівкоштовні камені з усіх куточків світу, професійні майстер-класи, навчання ювелірній майстерності і можливість власноруч виготовити подарунок коханим безпосередньо на виставці. Головною «родзинкою» стане велика кількість дрібносерійних, авторських і ексклюзивних прикрас, існуючих лише в декількох або навіть в єдиному екземплярі. Зазвичай, за прикрасами подібного рівня модниці ганяються по провідним світовим магазинам і показам, а наші відвідувачі зможуть першими їх приміряти і придбати на вигідних умовах.
Кожен день на виставці для покупців розігруються прикраси від ведучих ювелірних будинків. Всього на розіграш надано понад 50-ти дорогоцінних подарунків! Серед прикрас - екслюзивні золоті підвіски з рубінами від KIMBERLI з символічною назвою «GOOD LAKE».
Чекаємо Вас з 3 по 6 ГРУДНЯ на Морвокзалі!
Детальна програма заходів на сайті www.expo-odessa.com
З повагою, Оргкомітет

Тел/факс: (0482) 37 27 91, 37 28 69