KM 41-42 Cover-1

Важко повірити, але серпневими днями виданню «Ковальська Майстерня» виповнюється десять років. Багато це чи ні – розмірковувати не будемо, оскільки питання часу доволі філософське. Головне, що хочеться сказати сьогодні – величезна подяка усім, хто був передовою і тилом часопису, хто підтримував у важкі години, і хто відверто критикував. Без вашого терпіння до наших власних помилок і радості з наших спільних перемог, що кувалися у горні «Ковальської Майстерні», нічого б не було.

Хочемо також згадати тих, хто пішов від нас, залишивши яскравий слід на своєму земному шляху – вчителів і наставників, порадників і вірних друзів. Віримо, – ми ще обов’язково із вами побачимося, адже у Господа не буває випадкових зустрічей.  

Ми радіємо з того, що зусиллями усієї ковальської спільноти, наша країна має гідне обличчя у вимірі світового художнього ковальства, а ваші творчі роботи викликають подив і захоплення. Процес творіння ніколи не закінчується, адже усе життя людина прагне краще пізнати свого Творця і хоча б трохи вподібнитися йому.    

У свої десять років ми бажаємо вам усім невпинної праці і наснаги, постійного пошуку і руху, адже пам’ятаєте мудрий вислів Джека Лондона: – «Не варто чекати натхнення – за ним треба бігти з палицею».

Щиро Ваша,
Редакція журналу «Ковальська Майстерня»