Двадцять дев’ята міжнародна виставка з будівництва, матеріалів та новітніх технологій «Ваш дім, Одеса» відбуватиметься з 25 по 27 лютого 2016 года у Виставковому комплексі Одеського морського порту. Цей щорічний захід, знаний з 1996 року відкриває будівельний сезон.

Виставка проходитиме за підтримки та активній участі Одеської обласної держадміністрації, Управління архітектури та містобудівництва Одеської міської ради, Будівельної палати України, Всеукраїнського со-юзу виробників будівельних матеріалів, Одеської державної академії будівництва і архітектури, Асоціації «Сучасні безтраншейні технології», Асоціації Укрводоканалекологія, Одеської регіональної торгово-промислової палати, Одеської організації Союзу архітекторів України, Одеської організації Союзу дизай-нерів України, суспільної організації «Асоціація одеських будівельників».
Ведучими тематичними розділами виставки є:

Проектування, будівництво, ремонт
Будівельні та оздоблювальні матеріали
Покрівельні матеріали
Будівельне обладнання, технології та техніка
Інженерне забезпечення, комунальне господарство
Ліфти та ліфтове обладнання
Ландшафтна архітектура і дизайн
Інфраструктура курортів
Кераміка та сантехніка
Інтер’єр, декор, освітлення
Енергозберігаючі технології
Інструмент та електрообладнання

В 2016 році оргкомітет виставки, вважаючи на побажання учасників й відвідувачів, прийняв рішення о проведені в лютому місяці традиційної улюбленої одеситами 13-ї виставки «Коттедж & Ландшафт». Бе-ручі до уваги стримкий розвиток Одеського регіону, як туристичного і курортного центру, введено новий розділ «Інфраструктура курортів».
Усі деталі відвідування виставки Ви можете обговорити за тел.:
(048) 777-45-56, (0482) 37-29-36 або вивчити на сайті
http://www.expo-odessa.com/exeb.phtml?id=82&